...
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Kурсові та Дипломні роботи » політикономія_політологія

Реалізація політики Угорщини щодо вступу в НАТО. Інтеграція Угорщини до ЄС (Курсова робота)
06.04.2010, 11:51
Зміст
Вступ.
Розділ І. Реалізація політики Угорщини щодо вступу в НАТО.
Розділ ІІ. Інтеграція Угорщини до ЄС.
Висновки
Висновки
Характер зовнішньо – політичної діяльності Угорщини протягом 90-х рр. ХХ – початку ХХІ ст. мав незаперечне значення у розвитку політичних процесів у Європі. Політика Угорської Республіки була спрямована, в першу чергу, на інтеграцію до Європейських і Євроатлантичних організацій.
Починаючи з початку 90-х років ХХ ст., Угорщина активно співпрацює з НАТО, бере участь у спільних військових навчаннях, які організовує Північноатлантичний альянс, проводить реформування своєї армії, підтримує військову операцію проти Югославії. Все це сприяло тому, що 12 березня 1999 р. разом з Чехією та Польщею, Угорська Республіка стає повноправним членом НАТО. Проте, незважаючи на таке значне досягнення, Угорщину називають зараз “найслабшою ланкою” НАТО. Малі суми видатків на оборону, застарілість військової техніки, недостатність професійного командування робить угорську армію небоєздатною. Отже, хоча Угорщина і стала повноправним членом альянсом, їй ще потрібно удосконалювати свою військову і політичну систему. Ще одним важливим пріоритетом Угорщини є вступ до Європейського союзу. Інтеграція в ЄС почалася на початку 90-х рр. ХХ ст., а вже 13 грудня 1933 року ЄС оголосив Угорщину кандидатом до європейського співтовариства. З цього моменту починається зміна цілого ряду економічних і політичних стандартів, перебудовуються зовнішні зв’язки Угорщини. Виникає потреба подальшого розвитку законотворчої діяльності, яка була б пристосована до нових умов.
Після тривалих переговорів, які продовжувалися на протязі останніх років, 18 квітня 2003 року відбулася конференція в Афінах, де було прийнято рішення про вступ до Євросоюзу десяти нових членів, в тому числі і Угорщини. Всі вони стануть повноправними членами ЄС 1 травня 2004 року.
Встановлення в Угорщині демократичного ладу та здобуття Україною незалежності, відкрило можливості для налагодження угорсько – українського міждержавного співробітництва.
Аналіз відносин між Угорщиною і Україною в 90-х рр. ХХ ст. – початку ХХІ ст. дозволяє констатувати, що в цей час ішов процес розвитку двосторонніх відносин в політичній, економічній та культурній сферах. Є всі підстави вірити, що подальший розвиток угорсько – українських відносин буде не менш динамічним, ніж в 90-х рр. Запорукою цього є досягнутий рівень взаєморозуміння, спільні інтереси у розбудові мирної Європи, прагнення країн іти шляхом стабільного партнерства.
Щодо відносин в економічній сфері, є підстави стверджувати, що процес конструктивної співпраці не припинився. Приплив до України угорських капіталів, участь фірм Угорщини в модернізації українських підприємств набувають сьогодні для України вирішального значення. Щодо розвитку культурних зв’язків між Угорською республікою та Україною, то потрібно відмітити, що підписані документи між двома державами про розвиток двосторонніх відносин. Створення різних форм співробітництва, економічна допомога у просуванні реформ, поступове створення умов для більшого зближення – основні принципи угорської політики щодо України.
стор.29
Замовити роботу
Категорія: політикономія_політологія | Додав: admin_vitalya
Переглядів: 319 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту
Категорії
Право [179]
Психологія [200]
Педагогіка [140]
Економіка підприємства [36]
Бугалтерський облік [200]
Медицина [40]
культурологія релігія [76]
менеджмент_маркетинг [102]
міжнародні відносини [10]
соціологія [11]
політикономія_політологія [36]
програмування_інформатика [128]
філософія [63]
фінанси [156]
банківська справа [59]
інші [276]
Хмара тегів
Вхід на сайт
Пошук