...
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Kурсові та Дипломні роботи » Право

Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту (курсова робота)
30.03.2010, 15:11
План

1. Загальна характеристика фальшивомонетництва
2. Юридичний аналіз складу даного злочину
2.1Об'єкт та предмет фальшивомонетництва
2.2 Об'єктивна сторона злочину
2.3 Суб'єкт і суб'єктивна сторона злочину
3.Кваліфікація злочину, кваліфіковані ознаки і покарання за його вчинення
4. Підроблення державних цінних паперів
5.Підроблення державних лотерей
6.Судова практика про злочин передбачений статтею 199 Кримінального кодексу України « Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї»
Висновок
Список використаної літератури.

Висновок

В даній роботі дана кримінальна та криміналістична характеристика такого злочину, як виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї. Дана тема є надзвичайно цікавою та актуальною, що обумовлено тим, що відповідні злочини є одними з найбільш розповсюджених як у світі, так і в Україні і це один із найстаріших злочинів.
Зокрема, з метою повного та всебічного розкриття теми було проведено аналіз як чинної нормативно-правової бази, яка стосується розглянутого злочину, так і відповідної теоретичної літератури, написаної науковцями.
У роботі встановлена суспільна небезпечність злочину, передбаченого статтею 199 Кримінального кодексу України, його склад, особливості скоєння та відмежування від інших, схожих злочинів. Слід додати, що хоча потерпілими від цього злочину можуть бути і фізичні та юридичні особи, однак найбільша шкода завдається саме державі та її фінансовій системі. До того ж злочин, що розглядався у зазначеній роботі, стосується саме тих інструментів фінансової системи, які випускаються державою. Звіснао, інні папери можуть випускатися також і приватними суб’єктами господарювання, однак у межах даної роботи ми розглянули саме державні цінні папери.
Слід зазначити, що законодавець бажає диференціювати кримінальну відповідальність за фальшивомонетництво в залежності від характеристики предмета зазначеного злочину. Перетворення розмірів злочину в оціночні ознаки дасть змогу правозастосовчим органам у кожному конкретному випадку враховувати не лише вид та номінал підробок, але й їхню кількість, спосіб виготовлення фальшивок, характер злочину, обсяг злочинної діяльності, величину шкоди, завданої фінансово-кредитній системі та інтересам її суб’єктам.
стор.40

Категорія: Право | Додав: admin_vitalya
Переглядів: 344 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту
Категорії
Право [179]
Психологія [200]
Педагогіка [140]
Економіка підприємства [36]
Бугалтерський облік [200]
Медицина [40]
культурологія релігія [76]
менеджмент_маркетинг [102]
міжнародні відносини [10]
соціологія [11]
політикономія_політологія [36]
програмування_інформатика [128]
філософія [63]
фінанси [156]
банківська справа [59]
інші [276]
Хмара тегів
Вхід на сайт
Пошук