...
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Kурсові та Дипломні роботи » банківська справа

Банківське фінансування та регулювання інвестиційної діяльності
03.04.2010, 00:14
ПЛАН
Вступ.............................................................................................................................2
Розділ 1. Теоретичні аспекти інвестиційних операцій в банку…………………..4
1.1. Основні функції банків………………………………………………4
1.2. Загальна характеристика інвестиційних операцій…………………6
Розділ 2. Банківське фінансування інвестиційних операцій…………………….17
2.1. Інвестиційні операції комерційних банків…………………………..17
2.2. Інвестиційні операції з цінними паперами…………………………..20
2.3. Формування інвестиційного портфеля………………………………22
Розділ 3. Банківське регулювання інвестиційної діяльності……………………34
3.1. Основи правового регулювання інвестиційної діяльності…………34
3.2. Управління інвестиційним процесом у банківській сфері………….47
Висновки……………………………………………………………………………53
Література…………………………………………………………………………..55

ВИСНОВКИ
Поняття інвестиційного банку є далеко не новою дефініцією в науці і практиці, яке розглядається в різних роботах вітчизняних і зарубіжних учених. Однак на сучасному етапі економічних реформ в Україні зростає необхідність більш повного і детального вивчення особливостей цього виду спеціалізованих банківських інститутів, оскільки нам видасться, що саме інвестиційні банки можуть стати одним із механізмів вирішення довготермінових проблем соціально-економічного розвитку країни й забезпечення стійкого економічного зростання через збільшення темпів зростання інвестицій у реальний сектор економіки й підвищення конкуренто¬спроможності підприємств.
Відтак, варто відзначити, що спеціалізація інвестиційних банків має функціональний характер, тобто принципово впливає на характер діяльності банку, визначає особливості формування активів і пасивів, побудову балансу банку тощо.
Інвестиційні банки за розмірами значно менші ніж комерційні, однак роль інвестиційних банків в економіці суттєва. Вони опосередковують рух значної долі ринку позичкових капіталів. Активи великих інвестиційних банків набагато менші від активів провідних комерційних банків. Проте значення інвестиційних банків визначається не стільки їх ресурсами, що особливо важливо для сучасної України, й власними вкладами, скільки професійною організацією своєї діяльності.
Традиційним видом діяльності цього виду фінансових інститутів у світі був андерайтинг - придбання цінних паперів, випущених корпораціями або державою, що потребували капіталу, й продаж їх кінцевим інвесторам, у яких є вільні кошти. Виходячи з цього, інвестиційні банки визначались як фінансові інститути, що гарантували емісію і розміщення цінних паперів.
В першому розділі роботи коротко розглянуто функції банків та подана загальна характеристика інвестиційних операцій в банківській установі.
У другому розділі вже детально висвітлено як саме здійснюються інвестиційні операції в банках, а саме комерційного банку, також фінансування інвестиційних операцій; формування всіх видів цінних паперів, які належать банку, що і становить інвестиційний портфель банку.
В третьому розділі розглянуто здійснення управління інвестиційним процесом у банківській сфері та описані основи правового регулювання інвестиційної діяльності в Україні, це: регулювання сфер і об’єктів інвестування; податкове регулювання інвестиційної діяльності; регулювання інвестиційної діяльності шляхом надання фінансової допомоги та проведення відповідної кредитної політики; регулювання інвестиційної політики шляхом проведення відповідної амортизаційної політики; регулювання участі інвесторів у приватизації; регулювання фінансових інвестицій; експертиза інвестиційних проектів; забезпечення захисту інвестицій; регулювання умов здійснення інвестицій за межі держави.
Отже, головними завданнями, які повинна вирішити держава для розвитку економіки та підвищення ефективності банків є:
- стимулювати створення комерційними банками достатнього для здійснення інвестування власного капіталу і забезпечити його збереженість;
- забезпечити зниження ризику в інвестиційній діяльності;
- забезпечити дохідність коштів, вкладів банків в інвестиції.
стор. 56

Категорія: банківська справа | Додав: admin_vitalya
Переглядів: 311 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту
Категорії
Право [179]
Психологія [200]
Педагогіка [140]
Економіка підприємства [36]
Бугалтерський облік [200]
Медицина [40]
культурологія релігія [76]
менеджмент_маркетинг [102]
міжнародні відносини [10]
соціологія [11]
політикономія_політологія [36]
програмування_інформатика [128]
філософія [63]
фінанси [156]
банківська справа [59]
інші [276]
Хмара тегів
Вхід на сайт
Пошук