...
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Kурсові та Дипломні роботи » фінанси

Державні фінанси, їх місце у фінансовій системі (Курсова робота)
10.04.2010, 21:25
ЗМІСТ
Вступ
1. Економічна суть державних фінансів
2. Структура державних фінансів України
3. Характеристика основних складових державних фінансів
4. Державні доходи і джерела їх формування
5. Характеристика і зміст основних методів мобілізації державних доходів
6. Фактори, які визначають обсяг, склад і структуру державних витрат
7. Основні принципи використання державних фінансових ресурсів
8. Аналіз динаміки державних доходів в Україні за останні три роки, аналіз співвідношення між різними методами мобілізації державних доходів
Висновки
Список використаних джерел

ВИСНОВКИ
У даній роботі мною було розглянуто основні принципи формування державних фінансів України та їх роль у фінансовій системі.
Державні фінанси – складова частина фінансової системи держави, її центральна підсистема, через яку здійснюється вплив держави на економічний та соціальний розвиток.
Структурно система державних фінансів складається з наступних ланок: бюджет держави, фонди цільового призначення, державний кредит, фінанси державного сектору.
Доходи бюджету виражають економічні відносини, які виникають у держави з підприємствами, організаціями, і громадянами в процесі формування бюджетного фонду країни. Видатки бюджету – це економічні відносини, які виникають у зв’язку з розподілом і використанням грошових коштів держави за галузевим, цільовим і територіальним призначенням.
Основними методами мобілізації державних фінансів є обов’язковий метод (податки, збори, штрафи, плата за використання природних ресурсів, страхування, платежі в централізовані спеціальні фонди грошових ресурсів) та добровільний метод (грошово-речові лотереї, благодійні допомоги, пожертвування, дарунки, транші).
Державні фінансові ресурси України на сьогодні складають близько 70% від усіх фінансових ресурсів, що містяться в економіці України. У сфері державних фінансів України створюється 555 від усього ВВП держави. При цьому підприємства державної власності створюють 16,4% від усього ВВП (дані на 1998 рік). Однак, в зв’язку з реформуванням економіки, частка ВВП, що проходить через систему державних фінансів поступово зменшується і за період від 1992 року до 1998 року зменшилась на 51% (у відносному вигляді). Поступово зростає частка фінансових ресурсів, які проходять через систему централізованих спеціалізованих фондів фінансових ресурсів.
стор.27

Категорія: фінанси | Додав: admin_vitalya
Переглядів: 278 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту
Категорії
Право [179]
Психологія [200]
Педагогіка [140]
Економіка підприємства [36]
Бугалтерський облік [200]
Медицина [40]
культурологія релігія [76]
менеджмент_маркетинг [102]
міжнародні відносини [10]
соціологія [11]
політикономія_політологія [36]
програмування_інформатика [128]
філософія [63]
фінанси [156]
банківська справа [59]
інші [276]
Хмара тегів
Вхід на сайт
Пошук