...
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Kурсові та Дипломні роботи » інші

Червоний хрест (дипломна робота)
14.04.2010, 17:49
Зміст

Вступ.
1. Літературний огляд.
Червоний Хрест в незалежній Україні.
Статут Товариства Червонного Хреста.
Визнання Товариства Червонного Хреста.
Нові умови фінансування.
Зв’язкам міцнити.
2. Аналітична частина.
Характеристика Київської області.
Типове положення про організації МРО ТЧХ.
План фінансово- господарської діяльності.
Розповсюдження членських марок.
Інструкція про облік членських марок.
Фінансова діяльність Київської ОО ТЧХ.
3. Проектно-рекомендаційна частина.
Схема сбору членських внесків.
Інформаційно-пропагандистська діяльність.
Робота з молоддю.
Проведення місячників по залученню коштів.
Висновок.
Список використаної літератури
Додатки.

Висновки В Київській обласній організації Товариства Червоного Хреста вважають, що найголовніше — конкретні дії, конкретні справи, неодноразово переконувались одинокі непрацездатні люди похилого віку,
інваліди, діти - сироти, діти з багатодітних сімей, хворі на туберкульоз, СНІД, що милосердя не на словах, а в справах, вірність принципам організації, готовність в кожну хвилину простягнути руку допомоги
хворій, немічній чи просто самотній людині - ось головний принцип працівників та активістів Київської обласної організації Товариства Червооного Хреста, а це працівники обласного апарату, голови МРО ТЧХ, медичні та молодші патронажні сестри, координатори служби, громадські прицівники з числа безробітних, голови первинних організацій Товариства, активісти, з числа молоді та інші.
З іншого боку здійснюється широкомасштабна просвітницька компанія серед населення, її мета - попередити громадськість про небезпеку поширення епідемії - туберкульоз, згуртувати населення для спільної боротьби з туберкульозом, СНІДом. З цифрами можна погоджуватися чи ні, але не помічати їх - не можна.
При цьому йдеться не лише про збір пожертвувань для малозабезпечених, але й про формування громадської думки, спрямованої на популяризацію активної профілактики соціальних хвороб, утвердження здорового способу життя.
В умовах сьогодення особливого значення набувае постійне інформування широкого загалу громадскості про внутрішню і міжнародну діяльність Товариства Червоного Хреста, налагодження співпраці з усіма зацікавленими відомствами, організаціями, установами у справі соціального захисту населення. У контексті відповідальних завдань діяльності Червоного Хреста нині запроваджуються десятки великих і малих гуманітарних проектів та програм, що діють як один добре налагоджений механізм, допомагаючи державі якомога швидше подолати затяжну економічну кризу.
На думку керівника Українського Червоного Хреста, здійснення таких гуманітарних програм вимагає від організацій Товариства та їх співробітників професійного підходу до виконання складних завдань і неабиякої теоретичної підготовки у гуманітарній, фінансове економічній та інформаційно - пропагандистській сферах діяльності.
Більше того йдеться про опанування не лише сучасних методик, а й ком'ютерних технологій та новітніх міжнародних стандартів, а це неможливо без досвідчених кадрів і добре налагодженої системи підготовки, перепідготовки і виховання сучасних фахівців високого класу.
Зрозуміло, досвід справжніх професіоналів приходить не одразу. Потрібен час, відданість справі, постійна практика і солідне теоретичне підґрунтя.
Не секрет, що стан справ у соціальній сфері в регіонах країни, як лакмусовий папірець, дозволяє визначити загальнодержавні тенденції та оцінити зусилля місцевих владних структур і громадських організацій щодо захисту найуразливіших верств населення. Зрештою, він є своєрідним барометром не тільки фізичного, але й морального здоров'я нашого суспільства.
Це добре розуміють працівники та активісти Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста. Вони не тільки творчо й плідію співпрацюють з органами влади, парламентарями, громадськими організаціями, державними та приватними підприємницькими структурами, а й проводять активну роботу щодо залучення власних ресурсів. Саме цей момент в роботі ми й розглядали і робили аналіз, як саме покращити фінансовий стан підприємства
Тут постійно запроваджують нові форми роботи та знаходять шляхи до успішної реалізації гуманітарних програм Червоного Хреста, постійно вдосконалюють систему надання адресної допомоги найнужденішим. Одним з основним своїх завдань Товариство вважає надання реальної допомоги закладам охорони здоров'я у здійсненні медико - соціальної допомоги, зокрема у подоланні таких соціальне значущих хвороб, як туберкульоз, наркоманія, СНIД, запобіганні зростанню чисельності ВІЛ -інфікованих.
стор.122

Категорія: інші | Додав: admin_vitalya
Переглядів: 1100 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту
Категорії
Право [179]
Психологія [200]
Педагогіка [140]
Економіка підприємства [36]
Бугалтерський облік [200]
Медицина [40]
культурологія релігія [76]
менеджмент_маркетинг [102]
міжнародні відносини [10]
соціологія [11]
політикономія_політологія [36]
програмування_інформатика [128]
філософія [63]
фінанси [156]
банківська справа [59]
інші [276]
Хмара тегів
Вхід на сайт
Пошук