...
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Kурсові та Дипломні роботи » Бугалтерський облік

Автоматизація обліку загальновиробничих витрат на прикладі ВАТ «Балтський МКК» Балтського району Одеської області
03.04.2010, 16:47
План
Вступ
1. Проблеми обліку та розподілу загальновиробничих витрат
Нормативно-правове забезпечення обліку загальновиробничих витрат
Теоретичні основи обліку загальновиробничих витрат
2. Коротка характеристика підприємства
Показники виробничо-фінансової діяльності
Стан облікового процесу
3. Облік та розподіл загальновиробничих витрат
Первинний облік загальновиробничих витрат
Синтетичний і аналітичний облік загальновиробничих витрат
Розподіл загальновиробничих витрат
Удосконалення обліку та розподілу загальновиробничих витрат
4. Облік загальновиробничих витрат при застосуванні ЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки

Висновки та пропозиції

Провівши дослідження господарства та розробку проекту, що стосується автоматизації обліку загальновиробничих витрат на прикладі ВАТ «Балтський МКК» Балтського району Одеської області необхідно зробити слідуючі висновки:
 ВАТ «Балтський МКК» розташований у Лісостеповій зоні України і має великі за обсягами виробництва розміри. Підприємство має у користуванні 4007,47га сільськогосподарських угідь, кількість працюючих становить 326 чоловік;
 Господарство в достатній мірі забезпечено виробничими ресурсами, про що свідчить досить високий та стабільний показник рентабельності. Рівень рентабельності за останні чотири роки існування комбінату в середньому складає 32%. Проте детально необхідно розробити інвестиційну політику на наступні 3-5 років для найбільш ефективного залучення і використання грошових коштів на поповнення основних виробничих фондів і господарського інвентарю;
 Підприємство має зерновий з розвиненим м’ясо-молочним скотарством напрямок спеціалізації. Але необхідно боротися з неналежною ветеринарною і поганою зоотехнічною роботою, виправити недоліки організації і оплати праці в тваринництві;
 В підприємстві використовується журнально-ордерна форма бухгалтерського обліку. Проте, при використанні даної форми обліку значні витрати часу йдуть на оформлення первинних документів у виробничих підрозділах, на обробіток інформації в бухгалтерії та складання на їх основі форм внутрішньогосподарської і загальнодержавної фінансової звітності. Високими при цьому є і витрати на ведення облікового процесу у тваринництві.
Враховуючи дані недоліки прийнятого способу ведення бухгалтерського обліку та оцінюючи досягнення в галузі автоматизації бухгалтерського обліку у сільськогосподарському підприємстві рекомендую використовувати в обробці інформації комп’ютерні технології та програми.
При проектуванні значна увага була приділена вивченню концепції реляційних баз даних, на основі якої працюють усі сучасні системи управління базами даних. Було спроектовано базу даних, яка, на нашу думку, задовольняє усім вимогам, що можуть бути представлені до неї у товаристві.
Інструментом реалізації бази даних нами обрану систему управління базами даних Microsoft Access. Свій вибір ми зупинили саме на цій системі через те, що пакет офісних програм Microsoft є одним з найпопулярніших в нашій країні. Крім нього, всі компоненти Microsoft суміжні між собою, що відкриває широкі можливості для проведення аналізу даних із застосуванням табличного процесора Excel, та підготовки високоякісних документів за допомогою текстового редактора Word.
На майбутнє пропонується впровадження в підприємстві автоматизованої системи обліку (на основі автоматизованих місць бухгалтерів), як найбільш сучасної на даний час. Автоматизована система небуде потребувати великих грошових вкладень якщо вірно провести всі етапи проектування та скористатися власною програмною розробкою, фрагменти якої і були спроектовані в роботі. Спроектована система дозволяє вводити тільки оперативну інформацію, отримуючи всі інші дані в автоматичному режимі з довідників, введення даних проводити в найбільш дружньому для користувача режимі – за допомогою екранних форм, отримувати в автоматичному режимі звітні форми документів, скоротити час обробки документів, підвищити продуктивність праці та якість облікової системи. Ща однією перевагою спроектованої автоматизованої системи є те, що при необхідності система може бути дуже швидко перероблена, до неї можна додавати нові форми, як первинних, так і звітних документів та використовувати для надання даних іншим задачам обліку. Слід вказати і на деякі організаційні роботи, які будуть потрібні при впроваджені автоматизованої системи. Це придбання персональних ЕОМ, організація автоматизованих робочих місць спеціалістів на базі ПЕОМ, навчання персоналу бухгалтерії роботи на ПЕОМ.
стор. 49
Категорія: Бугалтерський облік | Додав: admin_vitalya
Переглядів: 817 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1

Ответ:
0

дуже класна робота по змісту)
Дата публикации: 08.12.2010 [Материал]
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту
Категорії
Право [179]
Психологія [200]
Педагогіка [140]
Економіка підприємства [36]
Бугалтерський облік [200]
Медицина [40]
культурологія релігія [76]
менеджмент_маркетинг [102]
міжнародні відносини [10]
соціологія [11]
політикономія_політологія [36]
програмування_інформатика [128]
філософія [63]
фінанси [156]
банківська справа [59]
інші [276]
Хмара тегів
Вхід на сайт
Пошук